Nowomuzycznie | Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Nowomuzycznie 2012-05-10

Nigdy bym nie pomyślał, że Tygodnik Powszechny zaproponuje mi nową muzykę i że ta muzyka mi się spodoba. Tymczasem odkryłem parę zespołów podobnych do Muzyki Końca Lata, który to zespół bardzo lubię i sobie cenię. Muzyka ta promieniuje beztroską i daje radość. Pozwala też się odmóżdżyć na jakiś czas i nie myśleć o trudnych sprawach. Taka sielanka, tacy Beatlesi. No to najpierw Muzyka (z nowszej płyty), a potem jeszcze więcej muzyki.


 Legendarny utwór w odświeżonym wykonaniu. I przy okazji świetny teledysk. Dawno takiego nie widziałem. Babu Król:A teraz do rzeczy. "Nosiłaś motylki we włosach, a ja ćwiartkę w kieszeni".Na koniec obiecane Trio Taklamakan. Zamieścili kolejne dwa utwory z przedstawionego już koncertu. Pierwszy zszokował starsze panie siedzący w pierwszych rzędach (choć potem biły brawo). Drugi utwór to świetne połączenie nowoczesnego z klasycznym. I to i to na wysokim poziomie. Niestety te filmiki nie oddają do końca uroku całego przedstawienia.
Tak właściwie to nawrzucałem filmików i nic więcej. Wybaczcie. Więcej takiej notki nie popełnię.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]