Przystanek Woodstock | Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Przystanek Woodstock 2012-07-30

Już w środę. Nadal nie pracuję, nadal się nie uczę, nadal sprzedaję coraz to nowe rzeczy na allegro i jakoś żyję. Jeden dzień park linowy, drugi dzień ZOO, teraz pół tygodnia Woodstock i na wszystko mam czas. Nie widzę póki co potrzeby, żeby zapieprzać ponad siły. Ogłosiłem się na gumtree z tłumaczeniami i korepetycjami z rosyjskiego i ukraińskiego ale póki co nikt się nie przekonał do mojego zdjęcia. Co zrobić.


Tak, teraz Woodstock, choć nie jestem tak podekscytowany jak by mieli grać Doorsi ale to w końcu Woodstock. Ze świetną ekipą, świetnym nastrojem i wspaniałymi ludźmi. Jedyne miejsce, gdzie czuję się w pełni swobodnie.


Napisałbym jeszcze coś o polityce ale w sumie nie wiem co się dzieje i mi z tym dobrze. Od warcholstwa, głupoty i oszustów w garniturach trzeba czasem odpocząć, a o ich niespełnionych obietnicach zapomnieć.


O, o, o jedziemy na Woodstock:Dodaj komentarz


Tupack 2012-07-31

Dziękuję, a Żar zazdroszczę :)

jacqueline 2012-07-30

Moi rodzice, doskonale wiedząc co mówią w trakcie studiów sami odwodzili mnie od szukania pracy, mówiąc że jeszcze się w życiu napracuję. I mieli absolutną rację.
Korzystaj z wakacji Tupacku. I baw się dobrze na Woodstocku, ja wszystkie swoje woodstocki bardzo miłe wspominam. A najbardziej ten mój pierwszy, nie mam pojęcia ile to lat temu, jeszcze w Żarach...
Pozdrawiam

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]