Nic dodać - ująć | Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Nic dodać - ująć 2016-02-22

Jeszcze trochę, chwila, mam nadzieję, i studia wyplują mnie ostatecznie. Tak, jak na początku zapewniano o wielkim powrocie języka rosyjskiego, tak teraz zostanę sam - wypluty z niepotrzebnym papierkiem. Być może trochę to wina obecnej sytuacji, trochę moja, trochę wina tego, że sam musiałem się utrzymać (chociaż powinna to być zaleta).


Więcej, niż pięcioletnie studia, dał mi jak dotąd kurs obsługi wózka. O byciu nauczycielem nie myślę już wcale, bo nie ma już prawie takiej pracy w Poznaniu. Z kilku szkół rosyjski wycofano.


Więc na razie stoję w miejscu - czyli się cofam. Ale poddawać się nie można. Od września pewnie zacznę kolejną szkołę. Trzeba tylko tym razem logicznie pomyśleć, nie słuchając osób, którym akurat się udało znaleźć pracę w zawodzie, w którym prawie pracy nie ma.


O czym by tu jeszcze...


Zbytnio się nie orientuję czy PiS znowu coś sobie przywłaszczył, czy już nad wszystkim ma władzę. Ktoś tam komuś odciął głowę, a że zrobili z tego kogoś gwiazdę, to ktoś znowu na wzór komuś odciął głowę. Wynajęto ostatnio psy do poszukiwania Ewy Tylman, która zaginęła dwa miesiące temu. Szybko. Czy jest sens o tym wszystkim pisać?


Może jeszcze wrócę do tego co było dawno temu. Oryginalny artykuł już został skasowany, ale moje zdjęcie pojawiło się w innym. http://www.gazetalubuska.pl/przystanek-woodstock/art/7934836,chcieli-zarobic-na-zbiorce-krwi-na-przystanku-woodstock,id,t.html
O sprawie opisanej w tym artykule już się wypowiadałem. Nadal myślę, że Owsiak, gdyby chciał, znalazłby miejsce dla krwiobusów bliżej centrum pola. Do teraz stoją one daleko na uboczu. Chodzi mi jednak o zdjęcie. W 2009 roku udało mi się pierwszemu oddać krew, kiedy to krwiobusy stały na wzgórzu ASP i było tam dla nich miejsce. Były długie włosy i jeszcze całkiem dobrze trzymały się głowy :)


 


krew


A może coś co zagra na Woodstocku. Wesołe rytmy:


 Dodaj komentarz


aga1107 2016-02-22

Jak nie ma w Poznaniu pracy dla rusycysty,to trzeba do innych miast wyjechać,może też warto angielski poznać na jakimś kursie?

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]