Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę | Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę 2019-04-03

Czas leci jak oszalały. Nie mam już czasu, żeby kilka razy w miesiącu komentować rzeczywistość czy opisywać swoje boleści, poglądy itd. Nie mam zresztą potrzeby konfrontować swoje tezy z innymi, bo swoje mam już poukładane i ugruntowane. Nie kręci mnie to i nie podnieca tak, jak kiedyś.


Jest kilka rzeczy, o których jednak chętnie wspomnę i którymi się podzielę. Może rozruszam się trochę i będę tu zaglądał trochę częściej (pomiędzy pracą na działce, pracą w pracy i pracami domowymi). 


Cudotwórcy.


Seriale z Danielem Radclifem bardzo do mnie przemawiają ostatnio. Najpierw szalone Zapiski Młodego Lekarza, a teraz Cudotwórcy: https://www.filmweb.pl/serial/Cudotw%C3%B3rcy-2019-793789 


Pomimo dość prymitywnego wykonania, obraz prymitywnego boga, który stworzył ten niedoskonały świat i jego "agentów", którzy po nim sprzątają, rozłożył mnie na łopatki. Szczerze polecam. Humor jakoś tak spokrewniony z Monty Pythonem. https://www.filmweb.pl/serial/Cudotw%C3%B3rcy-2019-793789/photos/805949


***


Idzie wiosna. Wiosennym porządkom nie ma końca i mam nadzieję, że nie ominą też tego zagrzybionego parlamentu. Jest facet, który doskonale sprawdził się jako samorządowiec i jeśli nie wciągnie go polityczne bagno, to naprawdę może trochę namieszać.


***


Odnosząc się do tytułu: Ma syna Maria, Ma syna Maria, Ma syna ma, ma syna ma, ma syna Maria... :)


Zagrają na Woodstocku:Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]