O zadowoleniu z życia | Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
O zadowoleniu z życia 2011-10-06

Mimo wszechogarniającego czasem zmęczenia, wkurzenia, szału macicy (tej wyimaginowanej) oraz różnego rodzaju problemów, kłótni, niepowodzeń, czuję się usatysfakcjonowany i szczęśliwy. Jeżeli ktoś oczekuje od życia innego szczęścia, tego idealnego, srogo się zawiedzie. Bo nie będzie nigdy krainy mlekiem i miodem płynącej, a nasz mózg nie jest w stanie trwać w ciągłej szczęśliwości. Niektórzy przez frustrację tym spowodowaną popadają w nałogi. Tak abstrahując sam niedawno za bardzo polubiłem tabakę, ale niestety tabaka przestała mnie lubić i zapycha mi po większej ilości nos (co przyjemne nie jest). Trochę się obawiam nałogów, dlatego kiedy zdarzy się jakiś bardziej alkoholowy miesiąc to się tym wręcz martwię, a przecież takie dobre wino co jakiś czas woła z piwnicy.


Czuję się szczęśliwy, ponieważ czasami sobie uświadamiam jak wiele w ostatnim czasie zyskałem. Miłość, nadzieję na zmianę w polityce (a co za tym idzie w życiu). Wiem też, że już tylko ja sam mogę sobie spieprzyć sytuację ze studiami i wiem, że tego nie zrobię. Świadomość, że będę nauczycielem i będę robić to co chciałem, a o czym kiedyś nawet nie marzyłem, jest powalająca.


Tak jeszcze na chwilę wracając do polityki. Kto oglądał dzisiaj fakty w TVN ten widział jak się zachowuje część wyborców PiS oraz tych, którzy to kiedyś solidarność krzyczeli (albo i nie, ale krzyczą teraz). Otóż Pani tam sobie trzymała transparent jakiś, który się pisankom nie spodobał i tej oto pani transparent wyrwano i popchnięto ją. Zrobił to jakiś DEBIL w koszulce solidarności, która to solidarność popiera PiS. I tak samo, tym razem młody facet był szarpany i popychany przez (w większości starszych) IDIOTÓW, którzy nie wiedzą co to jest demokracja i że miejsce publiczne jest dla wszystkich...


Na koniec jakaś piosenka. Tylko co by tutaj załączyć tym razem? To może legenda na żywo? Love... i to końcowe powtarzające się Freedom :)Dodaj komentarz


forex-tad 2011-10-07

O Tupackowi macica szaleje :D

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]