Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Wstyd 2014-05-26

Ukraińcy wybrali większością narodu (ponad 60 %). Zwycięzcą okazał się być Petro Poroszenko - czekoladowy król. Oby osłodził życie Ukraińcom.


W Polsce zaś do urn w wyborach do europarlamentu poszedł tylko co piąty polak. Na przedzie znowu to samo. PiS i PO łeb w łeb. Kiedy ta żenada się skończy? Nie wiadomo. Zastanawia mnie kto nadal głosuje albo na tych co nic nie robią (PO) albo na tych, którzy robili i chcą robić źle (PiS). Jestem przekonany, że gdyby więcej osób wzięło udział w wyborach, wynik byłby inny. Jednak ludziom się nie chce.


Szokiem jest wynik Korwina, który będzie wstydem dla całej Polski w PE. Jestem ciekaw ile kobiet na niego zagłosowało.


To tyle. Nie ma co komentować za długo tej żenady.


Co jest z blogami? 2014-05-22

Dodałem całkiem ciekawą notkę o wyjeździe na Ukrainę, przyjemne zdjęcia Lwowa oraz dwie piosenki dotyczące Ukrainy. Wszystko to zniknęło, a w miejscu mojej notki pojawiło się takie coś:


http://www.tupack.e-blogi.pl/komentarze,195214.html


Cytuję:SKÓRA OSZUST KILL DOWN l.55 OSZUST ambasadorem OSZUST skórzyńska OSZUST Z MORDERSTWAMI NA RYJ AMBASADY POLSKIEJ W LIZBONIE OSZUST SKORUMPOWANY OSZUST!!!!UWAGAUWAGAUWAGA!!!!

UWAGA!!!!

ŁAJZA PIERWSZEJ KRWI Z MORDERSTWAMI UMAWIA USTAWIA UKRYWA ZMOWA UMOWA ZLECA KRYJE!!!!

UWAGA!!!!SKANDAL PORAŻAJĄCE FAKTY……!!!!!!

KORUPCYJNY UKŁAD MAFIJNY ZGONCałkiem by to było zabawne, gdyby nie szkoda po straconej notce. Dodaję tylko dwie piosenki, które mnie urzekły:Jak już pisałem utwór może mieć dwie interpretacje: Путинарода! czyli пути народа (drogi narodu) lub Путина род, а! (ród/rodzina Putina). :)Drugi tekst o małym błaźnie w pozłacanej klatce


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]