Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Lubię ogórki 2015-03-02

Świeże, młode, pełne ideałów, spoza politycznych salonów i z sercem po lewej stronie. Dlatego myślę, że w wyborach zagłosuję na Magdalenę Ogórek. Przekonałem się do tej Pani słuchając jej wystąpienia. Trwało pół godziny, o czym mało kto wie, ponieważ media wybrały z niego tylko jeden kilkusekundowy fragment, z którego się naigrywały. Cała reszta została pominięta.


W sondażach na razie średnio, ale mam nadzieję, że coś się w związku z tym zmieni. Media dają nam wybór pomiędzy dwoma kandydatami, zapominając o innych opcjach. Nicnierobiący Bronek i Kaczyński Duda ani trochę mnie nie zadowalają. Przydałby się ktoś młody i nowy.


Reszta kandydatów? Kukiz, który najpierw śpiewał Ksiądz proboszcz już się zbliża po lewej stronie, teraz zagorzały prawicowiec, jakoś wcale mnie nie zaciekawił. Tak samo Palikot, który chyba trochę się "wypalił". Wanda Nowicka jest godna uwagi, ale nie wiadomo czy uda jej się zebrać odpowiednią ilość podpisów, aby wystartować. O Korwinie nawet nie wspomnę (jak to on - chce być trochę gwałcony, a przekornie mówi, że to inni chcą).


Dlatego wybieram Ogórek. Wśród tego całego zgrupowania kandydatów, według mnie, prezentuje się najlepiej.


Polecam oglądanie od 2 min.e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]