Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Czy to już ostatni Woodstock? 2016-07-11

Napisałem notkę i się nie dodała. Notkę o Woodstocku i PiSowskim wpływie na tę imprezę. Macierewicz czuwa? :)


Wiele się na tym Woodstocku zmieni przez panującą władzę. Zostaliśmy ogrodzeni (na imprezie, gdzie nigdy płotów nie było), Pokojowy Patrol nie dojedzie za darmo na Wood, nie będzie poczty polskiej, zdjęć z lotu ptaka i przelotu samolotów ISKRA na otwarciu. Wszystko co państwowe (a dokładniej PiSowskie) wycofało się w jakimś stopniu ze wspierania WOŚPu. Woodstock będzie imprezą o podwyższonym ryzyku (a ŚDM nie?), za co można podziękować PiSowskiemu wojewodzie, co też uczynię, wysyłając mu kartkę z pozdrowieniami i podziękowaniem za płot. Jeżeli ktoś chce zrobić podobnie to podaję link do strony z tą akcją i adres:


https://www.facebook.com/events/1350215325008559/


Sz. P. Władysław Dajczak
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Jagiellończyka 8,
66-400 Gorzów Wielkopolski


Wiem jedno. Jeśli przez PiS nie odbędzie się w styczniu finał WOŚP, to wyjdę na ulicę. Chociażby sam. Wtedy przyjdą ludzie Macierewicza i pewnie mnie gdzieś zabiorą. Pewnie nie będę sam, bo tę akcję popiera 90% społeczeństwa. Ale już teraz jestem porządnie wkurwiony na obecny stan rzeczy, gdzie idioci kupili poparcie idiotów za 500 zł...


Pisałem trochę więcej na ten temat ale teraz mi się już nie chce i nie mam czasu, bo trzeba się pakować. Wiele piosenek pasuje do tej sytuacji i mojego nastroju. Bal u senatora, king T.love'u, ale ja dodam Dezertera i ruszam na najlepszą imprezę, na jakiej kiedykolwiek byłem:
e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]