Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Nieczynny do odwołania 2017-04-10

Z przyczyn nieoczywistych (dlatego za chwilę o nich napiszę) zawieszam blog. Zawieszam, żeby te kilka osób, które tu od czasu do czasu jeszcze zaglądają... żeby już nie zaglądały. Lub zaglądały, ale nie robiły sobie nadziei na ciekawą historię.


Zawieszam, ponieważ brakuje mi czasu na wszystko. Odwieszę pewnie na dłuższym chorobowym, rencie, emeryturze lub w przypadku nagłego zejścia - wcale.


Zawieszam, gdyż uważam, że wypowiadanie się na tematy związane ze światem, świata nie zmieni. Nie czuję też na razie takiej potrzeby, gdyż życie w Polsce wymaga od większości Polaków skupienia się na kwestiach związanych z podstawą piramidy Maslowa.


Zawieszam też z tego względu, że pisanie o moich sprawach w momencie, kiedy nie znajdują się one nieco wyżej, niż podstawa piramidy Maslowa - byłoby niezbyt interesujące dla odbiorców.


A jeśli taka tematyka jest dla odbiorców czymś interesującym to na pewno odnajdą ją wśród swoich znajomych na Facebooku.


Nie powiem do widzenia, ale trzeba wiedzieć kiedy wysiąść.Po co to napisałem. Co jakiś czas miałem wyrzuty sumienia, że zaniedbuję blog. Teraz będę spokojniejszy.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]