Tomasz W. Opalenica | Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... Humanizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm!
Bili nasi 2017-11-12

Spędziłem 11 listopada jak prawdziwy Polak-patriota. Kupiłem lokalny polski produkt i wsparłem finansowo polską cukiernię. W tym samym czasie inni Polacy-patrioci bili Polaków-nie-patriotów za to, że tamci śmią twierdzić, że nie każdy obcy jest zły. Że Ukraińcy wcale nie zabierają nam pracy, że nie każdy islamista gwałci i zabija. Tylko z tak prozaicznych powodów jeden Polak opluwa drugiego Polaka. 
bili


 
Niestety tak się porobiło, że o uchodźcach mamy w Polsce bardzo złe opinie. Bo gdzieś jeden zgwałcił, bo gdzieś drugi pobił. Tutaj na szczęście uchodźców prawie nie ma, więc biją i gwałcą tylko nasi. To jakby trochę lżej na sercu.
Kampania ze zdjęć bardzo ładnie pokazywała to, czego prawicowe media nie zauważają - że belkę mamy w oku...
mordowali
Z pieśnią na ustach, z biblią pod pachą, niczym się nie różnią jedni ekstremiści od drugich. Cały świat to widzi i trochę mi głupio, jako Polakowi-patriocie, że taką nam wysmażają opinię umięśnione smarkacze. 
gwałcili


Komunikat specjalny 2017-11-11

Przerywam milczenie, by nadać komunikat specjalny prosto od ministra zdrowia:Do pracy rodacy!


 


Tytułem komentarza Aszdziennik:


http://aszdziennik.pl/121565,widzieliscie-spot-z-krolikami-oto-wersja-ktora-mowi-prawde-o-kampanii-ministerstwa-zdrowia-wideo


Nie wiem która wersja jest śmieszniejsza. Ta od Aszdziennika czy oryginał z ministerstwa zdrowia.Co na to białe króliczki z "Co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" Woody Allena? Albo krwiożercza bestia ze "Świętego Graala?" 


  


 


 


 
e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]